Categories: General
      Date: Rgs 12, 2016
     Title: Pasaulinė kovos su prostatos vėžiu diena

Maloniai kviečiame dalyvauti Pasaulinės kovos su prostatos vėžiu renginiuose, kurie vyks rugsėjo 15 dieną.Rugsėjo 15 dieną yra minima Pasaulinė kovos su prostatos vėžiu diena. Ši diena yra skirta atkreipti visuomenės dėmesį į dažniausią, ne tik pasaulyje bet ir Lietuvoje, vyrų onkologinį susirgimą – priešinės liaukos (prostatos) vėžį.

Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugija jus maloniai kviečia dalyvauti šiai dienai skirtame renginyje.

Programa:
11.30–12.00 – spaudos konferencija. Gydytojai onkologai, dietologai ir Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugija skelbia informacinę akciją: „Gyvenimas tęsiasi: sveika mityba kovoje su prostatos vėžiu“.
Dalyvauja: Prof. Feliksas JANKEVIČIUS – Nacionalinio vėžio instituto direktorius, Dr. Edita GAVELIENĖ – Lietuvos dietologų draugijos vadovė, Paulius RAKŠTYS – Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugijos prezidentas.

12.00–13.00 – akcijos pradžia: prof. F. JANKEVIČIUS, dr. E. GAVELIENĖ, P. RAKŠTYS pradeda sodinti amžinai žydintį sodą – gyvybės simbolį. Kasmet bus pasodinta po obelį.

Šefas, „Kulinarijos studijos“ įkūrėjas GIAN LUCA DEMARCO rengs priešvėžinį barbekiu – sveikas maistas turi būti skanus ir sukelti geras emocijas. Šefas taip pat pateiks keletą patarimų, kaip paruošti maistą, kuris džiugintų.

Konferencija vyks š. m. rugsėjo 15 d. 11.30 val. Nacionalinio vėžio instituto sode, Santariškių g. 1, Vilnius. Nuo Santariškių g. reikia eiti už Nacionalinio vėžio instituto pastato, ten stovės palapinė.