Naujienos

Naujienos

2017.12.11

Maisto papildai „Fortūna“

Gerb. onkologinėmis ligomis sergančių ligonių asociacijų nariai,

Vienas pagrindinių ir aktualiausių medicinos uždavinių yra naujų priešvėžinių strategijų sukūrimas, nes įprastinis gydymas ne visada duoda tinkamą efektą, dažnai sukelia nepageidaujamus pašalinius reiškinius. Gyvieji organizmai turi išvystytą apsaugos nuo mikroorganizmų ir piktybinių vėžinių ląstelių ginklą – imuninę sistemą, kuri savaime turi įveikti visas sveikatai iškylančias grėsmes, tačiau dėl įvairių faktorių poveikio ši sistema pradeda nebeatlikti savo funkcijų.

Šių funkcijų atstatymui, imuninės sistemos perprogramavimui, stimuliavimui ir vėžinių ląstelių suardymui UAB „Biocentras“ sukūrė naują „Terapinę β-gliukanų kompoziciją, moduliuojančią žmogaus imuninę sistemą ir moduliuojančią vėžinių ląstelių ardymą“. Šis preparatas patentuotas Lietuvoje (patento Nr. LT6145B), pasaulyje (Patento Nr. WO/2015/159134) ir JAV (Patento Nr. US8367641B2). Ši naujai sukurta technologija jau 2015 metais buvo pripažinta geriausiu išradimu Lietuvoje.

Tirpūs skirtingo molekulinio svorio β- (1,3)-D-gliukanai atlieka skirtingas tikslines funkcijas: 

  1.  Pirmoji jų yra susitiprinti imuninę sistemą ir perprogramuoti ją taip, kad organizme atsirastų daugiau ir aktyvesnių makrofagų ir neutrofilų, dalyvaujančių organizmo apsauginėje imuninėje sistemoje. Šią funkciją atlieka didesnės molekulinės masės β-gliukanai.
  2. Antrąją funkciją – vėžinių ląstelių ardymą - atlieka mažesnės molekulinės masės β- (1,3)-D- gliukanai. Jie sąveikauja su neutrofilų CR3 receptoriais ir inicijuoja visų vėžinių ląstelių ardymą - tai pirmas vėžinių ląstelių ardymo kelias. Antras kelias – tai DNR struktūrinių elementų telomerų atstatymo mechanizmo DNR polimerazių – telomerazių inhibavimas. Trečias kelias – β- (1,3)-D-gliukanų su sudėtinga tretine struktūra panaudojimas žmonių vėžinių ląstelių dauginimuisi stabdyti.
  3. Trečia funkcija – metastazavusių vėžinių ląstelių stabdymas ir ardymas. Tam ruošiama β- (1,3)-D-gliukanų kompozicija su imunomoduliuojančiais ir vėžinių ląstelių ardymą inicijuojančiais β- (1,3)-D-gliukanais.

Šių patentų pagrindu UAB „Biocentras“ sukūrė maisto papildą „Fortūna“, kaip naujos kartos onkologinių ligų gydymo faktorių, įtakojantį imuninės sistemos moduliavimą (perprogramavimą) ir vėžinių ląstelių ardymą. Kad būtų galima valdyti vėžinių ląstelių ardymą, panaudojamos kompozicijos su 3 keičiamomis skirtingo molekulinio svorio β- (1,3)-D-gliukanų koncentracijomis. Šiuos maisto papildus galima naudoti ir prieš, ir po tradicinių gydymo būdų – (chemoterapijos, spindulinio gydymo, imunoterapijos bei chirurginio gydymo). Atlikti toksikologiniai tyrimai parodė, kad produktas neturi neigiamo šalutinio poveikio organizmui.

Vartotojų patogumui aktyviosios medžiagos yra suskirstytos į 3 dalis po 10 dozių kiekvienoje dėžutėje ir sukurta 30 dienų produkto vartojimo programa. Reguliariai preparatas naudojamas po 1 buteliuką per dieną, tačiau esant sudėtingiems atvejams konsultantas pasiūlys Jums labiausiai tinkamą šio preparato panaudojimo būdą.

Naudojant preparatą Fortuna rekomenduojama periodiškai kreiptis į konsultantą, kuris rekomenduos atlikti kraujo ar kitus tyrimus tam, kad nustatytų pakitimus organizme ir, esant reikalui, pakoreguotų taikymo būdą ir preparato naudojimo dozes.

Tikimės, kad mūsų sukurtas maisto papildas „Fortūna“ padės sergantiems asociacijos nariams įveikti sunkią onkologinę ligą, o asociacijos nariai paskleis šią informaciją kitiems ligoniams.

Dėl preparato įsigyjimo galimybių kviečiame susisiekti su Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugija, tel. +370 698 30123.

Sprendimas: Rokas seo