Naujienos

Naujienos

2013.05.28

Paroda „Iš meilės Tėčiui“

Gegužės 30 d. 12 val. LR Sveikatos apsaugos ministerijoje (Vilniaus g. 33, Vilnius) atidaroma fotografijų paroda „Iš meilės Tėčiui“, skirta Tėvo dienai.
Nuotraukose -  žinomi Lietuvos žmonės: aktoriai, sportininkai, menininkai, kurie kartu yra ir mylimi tėvai bei seneliai, įsiamžinę drauge su savo vaikais ir anūkais.  Prie šios iniciatyvos geranoriškai sutiko prisidėti aktoriai Vytautas Rumšas,  Vytautas Tomkus, Gediminas Storpirštis, Jokūbas Bareikis, Vytautas Paukštė, žurnalistas Algimantas Čekuolis, krepšininkas Arvydas Macijauskas, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, lenktynininkas Benediktas Vanagas ir kiti žinomi žmonės su savo sūnumis, dukromis, anūkais.
Fotomenininkai - Tomas Kauneckas, Saulius Paukštys, Greta Skaraitienė, Arūnas Mėčius, kiti – savo darbais subtiliai ir jautriai primena apie Tėvo svarbą šeimoje. Parodoje išvysite ir archyvinių fotomeninko Antano Sutkaus darbų.
„Iš meilės Tėčiui“ – paroda, gimusi iš meilės, nepaliks nei vieno abejingo. Tai puiki proga susitikti, pakalbėti ir pagalvoti apie savo tėčius.
Parodos iniciatorius – Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugija. „Paroda taip pat siekiama atkreipti visuomenės ir politikų dėmesį į šią vyrų ligą, į jos gydymo problemas. Juk šia liga Lietuvoje kasmet suserga apie 2,7 tūkst., kasmet nuo jos miršta apie 600 vyrų – tėvų, senelių. Susirgti gali kiekvienas“, - kalbėjo apie šią iniciatyvą Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugijos prezidentas Gediminas Žižys.


Kviečiame apsilankyti!

Sprendimas: Rokas seo