Draugijos veikla > Dalyvio pliusai

Dalyvio pliusai

Dalyvio pliusai, tai skiltis skirta sužinoti, kodėl verta tapti mūsų draugijos nariu.

Žinia, kad sergate prostatos vėžiu gali būti bauginanti. Neretai žmonės sužinoję diagnozę užsisklendžia nuo savo artimųjų.

Mūsų draugija siekia, kad prostatos vėžiu sergantys vyrai nesijaustų atstumti visuomenės ar palikti vieni su liga, todėl skatiname vyrus prisijungti prie mūsų draugijos, nes čia jūs:
• gausite jums rūpimus atsakymus apie prostatos vėžį ir kitas prostatos ligas
• pirmieji sužinosite naujienas apie progresą skatinant kovą su prostatos vėžiu
• galėsite prisidėti prie draugijos veiklos ir skleisti visuomenei informaciją apie prostatos vėžį
• bendrausite su žmonėmis, kurie susidūrė su panašiais išgyvenimais ir kliūtimis kaip ir jūs
• turėsite galimybę teikti pasiūlymus ar pastebėjimus susijusius su draugijos veikla, taip skatindami mūsų nuolatinį tobulėjimą ir siekimą, kad įrodymais pagrįsti ir naujausi prostatos vėžio gydymo būdai būtų taikomi Lietuvoje
• galėsite pasinaudoti mūsų partnerių medicininių tyrimų laboratorijos ,,Medicina practica“ taikoma nuolaida prostatos specifinio antigeno (PSA) ir testosterono tyrimamas.

Jeigu norite tapti mūsų draugijos nariu prašome kreiptis el. paštu: prostata@nedelsk.eu. O, mes jums atsiųsime jums informaciją, kaip sumokėti nario mokestį ir užpildyti prašymą tapti draugijos nariu. Arba užpildykite žemiau esančią formą.

Tapti draugijos nariu

Pareiškimas, tai tik pirmas žingsnis tapti draugijos nariu, naudotis nuolaidomis, gauti papildomą informaciją apie naujausius gydymo būdus, vaistus ir kt. Pretendentas yra priimamas arba nepriimamas tik visuotinio narių susirinkimo metu, atviro balsavimo būdu, kartą metuose. Paprastai suvažiavimas rengiamas numatytą dieną, per pirmus tris metų mėnesius. Apie susirinkimo dieną pretendentas yra informuojamas prieš kelis mėnėsius iki susirinkimo datos.

Šiai dienai nario mokestis metams - tik 2 eur.

Jūsų vardas ir pavardė *
Telefono nr. *
El. paštas *

Sprendimas: Rokas seo